אביזרים לאמבטיה

דור וצורי מזמינים אתכם ליהנות מחדרי אמבטיה מפנקים עם אביזרים לאמבטיה בייבוא ממותגי יוקרה מהמובילים בעולם בתחום הסניטציה.
אביזרי אמבטיה מעוצבים במבחר דגמים, סגנונות, עיצובים וגדלים: מברשות לאסלה, מתלים למגבות, דיספנסרים לסבונים, כוסות למברשות שיניים ועוד.

אביזרים לאמבטיה מספקים פתרונות מענה מהירים לחדרי אמבטיה. החל מכלים לאחסון סבונים נוזליים (דיספנסרים) ועד מברשות אסלה ייחודיות, כולל כיסויים מעוצבים ומדפים והתקני אחסון משלימים לארונות – ניתן לאפיין בחדר האמבטיה שלכם את התשתיות המושלמות בכל תחום ותחום. חדר האמבטיה נגיש הרבה יותר כאשר הוא מבוסס על סט אביזרים לאמבטיה אשר מגשים את הייעוד בכל תחום ותחום, רחצה, אסלה, כיור או אחר. באמצעות אביזרים לאמבטיה החדר הרבה יותר נוח לשימוש והרבה יותר נגיש בתשתיותיו השונות. התחדשות בסט אביזרים לאמבטיה והתקנתם מבטיחה כי החדר כעת מזמין הרבה יותר בהשוואה לעבר.

יתרונות אביזרים לאמבטיה לכל מטרה

  • עמדות שיש בהן אביזרים לאמבטיה נגישות יותר לשימוש פעיל.
  • הדיספנסר לסבון, מתקני התלייה וכד’ הם התקנים מזמינים מאד ביחס לחדר בו התשתיות הללו לא זמינות.
  • אביזרים לאמבטיה משפרים ומהקצעים מאד את מראהו הפנימי של החדר.
  • העיצוב של החדר לאחר הטמעת אביזרים לאמבטיה והתקנתם נראה שונה ומחודד מאד ביחס להווה.
  • אביזרים לאמבטיה מאפשרים שימוש קל ופשוט בהשוואה לחדר לא מאובזר.
  • אביזרים שנבדקו בקפידה ושווקו תחת תנאי תקן מערביים מחמירים.
  • אביזרים לאמבטיה ברמת גימור גבוהה וכושר שרידות גבוה במהלך שנות השימוש הקרובות.

דור וצורי – אביזרים לאמבטיה מן המעלה הראשונה

אביזרים לאמבטיה של חברת דור וצורי מספקים את כל מה שנדרש על מנת לשפר את הנגישות בכל עמדה בחדר, מהכיור ועד לקירות התלייה, המקלחון והאסלה. אביזרים אלו מבטיחים כי המשתמש ייהנה מחדר נגיש יותר, קל יותר לשימוש ופשוט יותר לתפעול. אביזרים לאמבטיה של דור וצורי מבטיחים שימוש קל ופשוט בכל תשתיות החדר ועיצוב מן המעלה הראשונה. באמצעותם, ניתן להבטיח כי המשתמש ייהנה מכיור נגיש יותר, ומעמדות רחצה ומקלחת ברמה גבוהה ביותר. עיצוב החדר באמצעות אביזרים לאמבטיה נראה מתקדם מאד בהשוואה לחדר ללא אבזור מתאים.