אמבטיות

דור וצורי מזמינים אתכם ליהנות מחדרי אמבטיה מפנקים עם מבחר אמבטיות מעוצבות ממבחר מותגי יוקרה מהמובילים בעולם בתחום הסניטציה.
אצלנו תוכלו למצוא אמבטיות במבחר דגמים, סגנונות, עיצובים וגדלים. אמבטיות מבוססות אקריל ואמייל איכותיים אשר נבחרו בקפידה על מנת להבטיח את עמידותם ללא דהיית צבע וסדקים לאורך זמן.

אמבטיות הן החלק המרכזי בעיצוב חדרי רחצה. בחירתן מצריכה מידע בנושאים שונים, החל מעיצוב ועד בחירת חומרי הייצור אשר יכולים להיות מבוססים על אמייל פלסטי או על אקריל קשיח ומאובן. כמו כן, ניתן לגבש אותן בצבעים שונים. חלק מהאמבטיות לבנות, חלקן שחורות ובחלקן ישנן דפנות צבעוניות. האמבטיות יכולות להתהוות בצורת אליפסה, מלבן או בדקורציה ייחודית על בסיס צורה מקורית כמו מעוין עם צלעות אלכסוניות. את האמבטיות חשוב לבחור בהתאם לסגנון העיצוב בחדר האמבטיה על מנת למצוא את התקן הרחצה המושלם שישתלב במרחב ויספק את שנדרש על מנת לעבות את הדקורציה הפנימית.

יתרונות האמבטיות

  • ניתן לגבש את עיצובן בשלל סגנונות, לבנות, שחורות או עם דפנות צבעוניות, על פי הצורך.
  • האמבטיות משדרות יוקרה וייחודיות עבור כל משתמש ומתבונן: נראות במיטבן ומלוטשות כנדרש.
  • ניתן להזמין דגמי אמבטיה על פי דרגת הליטוש הרצויה, מבריקות או שאינן.
  • ניתן לבחור טקסטורות שונות של עיצוב (מרקמים) – חלקים לעומת מגורענים.
  • הדמיית מחשב של האמבטיות המובילות מספקת מידע כיצד הן ייראו בחדרו של המשתמש.
  • האמבטיות חזקות ועמידות לאורך זמן, ללא צבירת סדקים בשנות השימוש הראשונות.
  • האמבטיות מבוססות על כל מה שנדרש על מנת לספק תשתית רחצה עמידה ויציבה, הלכה למעשה.

דור וצורי – אמבטיות בוטיק בעיצובים מיוחדים

בחירת אמבטיות מבוססת על כל מה שנדרש על מנת לספק עיצוב מנצח ותנאי שימוש מהנים ומענגים. את זאת בדיוק ניתן למצוא באמבטיות של דור וצורי. החברה, אשר עוסקת בייבוא אמבטיות לבתי אב ומוסדות מספקת את כל מה שנדרש על מנת להבטיח תשתיות רחצה מעוצבות מן המעלה הראשונה. היא עובדת עם מותגים בינלאומיים מהם מתבצע הייבוא. מותגים אלו מספקים את מיטב דגמי האמבטיה אשר הוכיחו כי הם עמידים מאד, ובעלי נוחות חסרת פשרות למשתמש, על בסיס דריכה רכה ושימוש קל ופשוט בהתקן.