ארונות אמבטיה

דור וצורי מזמינים אתכם לעצב את חדרי אמבטיה והשירות עם מבחר ארונות אמבטיה מעוצבים ביבוא ממותגי יוקרה מהמובילים בעולם בתחום הסניטציה.
אצלנו תוכלו למצוא ארונות אמבטיה במבחר דגמים, סגנונות, עיצובים וגדלים: ארונות אמבטיה עליונים או תחתונים, מתחת לעמדת הכיור או מעליה.

בחירת ארונות אמבטיה מאפשרת ליצור תשתית אחסון גדולה וענפה. הודות לה, ניתן להבטיח כי תשתית האחסון תהיה תתאים לצרכים של כל משתמש ביתי בחדר אמבטיה. הארונות נבחרו בקפידה לאחר שנבדק כי הם עומדים במבחני תקינה מערביים נוקשים הן בנושא יעילות והן בנשוא בטייחות. האיזון בין שניהם הוא שעושה את הארון למה שהוא, איכותי, קל לשימוש ומספק מאד. בכך, ניתן להבטיח דגם ארון אמבטיה המתאים לשימושים המיועדים לו.

עיצוב ארונות אמבטיה הוא אחד החשובים עבור חדר הרחצה שלכם. על מנת לממש אותו בהצלחה חשוב להתבסס על מותגי יוקרה ממיטב החברות המובילות. שם, ניתן להתבונן על ארונות עץ עם פרזול מתכתי ולבחור בדגם הנדרש עבור חדר הרחצה המיועד. הארונות מגובשים בעיצובים שונים ובסדרי גודל המתאימים לצרכנים שונים על פי גודל חדר האמבטיה והמקום הפנוי האפשרי להטמעת ארונות חדשים. את הבחירה חשוב לבצע על פי דגם חדר האמבטיה המיועד לשיפוץ על מנת לבחור את הארון המושלם שיתמזג איתו בממדים ובעיצוב, על פי רמת התאמתו המעשית לנעשה בתוכו.

יתרונות ארונות האמבטיה

  • ניתן לגבש עיצוב בקלות על בסיס מגוון דקורציות.
  • התאמת פרזול אותנטי או ארון בעל עיצוב מודרני על פי הזמנה.
  • ניתן לגבש את הארון בדגלים שונים ובתצורות הצבה שונות, תחתונה, עליונה או אחרת.
  • ניתן לשלב דגם עם מראת קיר.
  • הארונות מבוססים על יבוא ממותגי היוקרה במערב.
  • הארונות מבוססים על מבחני תקן נוקשים בתחומי הבטיחות והיעילות בשימוש.
  • הארונות מגובשים במגוון פתרונות אחסון עם תאים ייעודיים בגדלים שונים.
  • הארונות מתאימים לאחסון קצר או ארוך טווח על פי הצורך.
  • שירות המכירה כולל גם הובלה והתקנה של כל ארון שנבחר.

ארונות אמבטיה מאת דור וצורי

ארונות אמבטיה של חברת הבוטיק דור וצורי מספקים את כל מה שנדרש בשביל להתוות תשתית אחסון מושלמת בחדר האמבטיה. ארונות אמבטיה אלה מבוססים על עמידוּת וכושר שרידוּת גבוה במיוחד, המאפשר שימוש רב שנתי ללא בלאי נצבר. ארונות אמבטיה אלו מחוללים את כל התמורות הנדרשות עבור המשתמשים. הם מאפשרים פתיחה וסגירה קלה ביותר וגם תשתיות אחסון נגישות וקלות לשימוש. ארונות אמבטיה מחברת דור וצורי מבוססים על תקנים מחמירים המאפשרים רמת סמך גבוהה בתחומי היציבות והבטיחות. ארונות אמבטיה אלה מגשימים עבור הלקוח את כל מה שנדרש לו כדי לאחסן את מוצרי הרחצה והמגבות כנדרש.

הכל אודות ארונות אמבטיה