ברזים

דור וצורי מזמינים אתכם לעצב את המטבח וחדרי האמבטיה והשירות עם מבחר ברזים מעוצבים של מותגי יוקרה מהמובילים בעולם בתחום הסניטציה.
אצלנו תוכלו למצוא ברזים במבחר דגמים, סגנונות, עיצובים וגדלים, החל מברזים נמוכים ועד לברזים גבוהים המיועדים לעמדות עבודה הרחוקות מהארונות העליונים.

ברזים הם רכיבי הפרזול המרכזיים בכל חדר שירות, החל מהמטבח ועד המלתחות וחדר האמבטיה. בחירת ברזים חייבת להיעשות באיכות דקורטיבית נדרשת על מנת לספק לחלל את המראה המלוטש והמרשים באמת. ברזים איכותיים לא מתאפיינים רק בעיצוב מושלם אלא גם בשימושים פונקציונאליים נרחבים. ברזי איכות מאפשרים לווסת את המים בזרמים חזקים או חלשים וגם בתצורות זרימה שונות, חלקות, טיפות, כמו בברז דוש (עם קווים) ועוד. את סוג הזרימה ניתן לאפיין באמצעות בורר מצבים על גבי הברז. לברזים מגוון סגנונות עיצוב כגון שטוחים, חצי מעגל או מלבניים מזדקרים מעלה.

יתרונות הברזים החדשים

  • ניתן לבסס את בחירת המשתמשים על מגוון רחב של עיצובי יוקרה.
  • הברזים מתאימים גם לכיורים בהם נדרשת התקנת דגם שטוח וגם בכיורים להם נדרשים דגמים מזדקרים.
  • ניתן לבחור דגם מזדקר מלבני או חצי מעגלי.
  • הבחירה מבוססת תמיד על חומרי איכות אלחלד וידיות ברז קלות לשימוש ולוויסות קל של המים באמצעותן.
  • הברזים נשמרים לאורך זמן ללא עבודות שרברביות, בהתבססם על גומיות וחומרי התקנה איכותיים.
  • הברזים מספקים למשתמש את כל מה שהוא צריך כדי להשרות בטיחות בכל חדר שירות.
  • עיצובי הברזים מרהיבי עין ומשנים מציאות.

דור וצורי – ברזי איכות בהתאמה לכל מבנה

דור וצורי הנה חברת בוטיק לייבוא ברזי יוקרה מהמפעלים המובילים. ברזים אלו הנם כאן בשביל להישאר. הם בעלי כושר שרידות גבוה ומספקים למשתמש את מלוא פתרונות העיצוב להם הוא נדרש. חדר השירות כבר לא ייראה אותו דבר עם ברזים חדשים המותקנים בכיורים ומתחת לארונות. עם ברזים מסוג כזה המילה “פרזול” מקבלת משמעות אחרת לחלוטין מזו המוכרת לכם. ברזים של דור וצורי מאפשרים לכם את כל מה שנדרש על מנת ליהנות מעיצוב יוקרתי ומשימוש קל ופורה במיוחד במים שלכם.

הכל אודות ברזים