חיפוי

דור וצורי מזמינים אתכם לעצב את הבית ולהעניק לו מראה יוקרתי ייחודי עם חיפויים של מותגי יוקרה מהמובילים בעולם בתחום החיפוי והריצוף.
אצלנו תוכלו למצוא חיפויים מעוצבים מקרמיקה ופורצלן במבחר דגמים, סגנונות ועיצובים ייחודיים. אנו שמים דגש על אמינות ואיכות בלתי מתפשרת ומתחייבים למוצרים הטובים ביותר!

חיפויים הם הפתרונות האולטימטיביים לדקורציה של קירות באמצעים מיוחדים. בעוד הפתרונות המודרניים כוללים שימוש בצבע או בטפטים מודבקים, לקוחות רבים בוחרים לחזור לימי העבר ולהטמיע במבנה שברשותם את העיצוב של פעם. במסגרתו, כל קיר היה קיר אבן וכל דופן הייתה דופן עם בריקים. החיפויים מותקנים בנכס של הלקוח על ידי עובדים מקצועיים המשתמשים בסט דבקים וברגים ייחודיים שניתן להצניע. הקיר ייראה עשוי מהחומר של החיפוי שנבחר על ידי המשתמש. חיפויים ברמה זו מספקים למבנה שלכם עדנה עיצובית מחודשת ועל כן הופכים אותו לאחד המבוקשים והמהודרים שניתן לדמיין באזור בו הוא נמצא.

יתרונות חיפויי הקיר החדשים

  • מגוון רחב של אפשרויות בחירה, על בסיס חומרי ייצור שונים.
  • מגוון רחב של עיצובים המאפשר להגיע לדקורציית בוטיק על פי תכנון מראש או באופן מזדמן.
  • החיפויים כוללים סט דבקים, ברגים ושייבות שבסיום ההתקנה הם מוצנעים ולא נראים על פני השטח.
  • החיפויים כוללים שימוש במסטיק אקרילי מסווה היטב אשר נראה המשך ישיר של הקרמיקה בין החריצים.
  • החיפויים עמידים מאד ומחזיקים מעמד למשך שנים רבות ביותר על הקיר.
  • החיפויים מדמים כי הקיר עשוי מאותם חומרים ואינו מחופה. בלי מידע מראש אף אחד לא יידע שזה חיפוי.

דור וצורי – מחפים את הקירות כמו חדשים

חיפויים הנם פתרונות דקורטיביים מרשימים לקירות המבנים. החיפויים מבית דור וצורי מספקים את כל הנדרש על מנת לעשות זאת באיכות, באמינות ועם 100% בטיחות. החיפויים מתבססים על מגוון רחב של עיצובי יוקרה על בסיס יבוא ממפעלים מובילים במערב. חיפויי דור וצורי מאפשרים לעצב את המבנה במגוון רחב של סגנונות, החל ממודרניים ועכשוויים ועד לעתיקים ולאותנטיים ביותר. דור וצורי מספקים התקנה עבור כל סוגי החיפויים שייבחרו. ההתקנה כוללת שימוש במיטב חומרי ההדבקה וההברגה להבטחת יציבותם של החיפויים ללא עוררין.

הכל אודות חיפויים