ריצוף

דור וצורי מזמינים אתכם לעצב את הבית ולהעניק לו מראה יוקרתי ייחודי עם ריצופים של מבחר מותגי יוקרה מהמובילים בעולם בתחום החיפוי והריצוף.
אצלנו תוכלו למצוא ריצופים מעוצבים מקרמיקה ופורצלן במבחר דגמים, סגנונות ועיצובים ייחודיים. אנו שמים דגש על עיצובים ייחודיים ואיכות בלתי מתפשרת ומתחייבים למוצרים הטובים ביותר!

כל אריחי הריצוף מיובאים מחברות מובילות באירופה. ריצופים מעוצבים הנם תשתיות חשובות במיוחד בתוך המבנה. באמצעותם, ניתן להגדיר את הדקורציה בכל רחביו וגם ליהנות ממשטחים קרמיים בעלי מראה מהודר. ואולם, לא רק בשל העיצוב הריצוף חשוב. ריצוף איכותי הוא ריצוף חזק, המאפשר ספיגה גם כאשר רוקעים עליו או דורכים עליו בחוזקה עם הנעליים. רק אריחי יוקרה המיובאים ממותגים מובילים במערב יוכלו לממש עבור באי המבנה את כל מה שהם צריכים בשביל ליהנות מריצוף איכותי ללא עוררין. ריצוף ברמה כזו יוכל לספק למשתמש את כל המענה הנדרש לרצפה ולהשרות תחושה של בטיחות בכל עת שבאים עמה במגע.

ריצוף יוקרתי המיובא מחו”ל ניתן לעיצוב בשלל סגנונות המבוססים על דגמים ומרקמים שונים. קל מאד לעצב את המבנה כאשר מגוון אריחי ריצוף פרוס לנגד עיני המשתמש. הבחירה בין אריחים גדולים או קטנים, מבריקים או שאינם, חלקים או מגורענים ניתנת בידי המשתמש ומאפשרת לו לעצב את המבנה בהתאם לדרכו.

יתרונותיו של ריצוף קרמי איכותי

  • ניתן להגשים ריצופים איכותיים שאינם מבוססים על אבן טבעית: פחות טיפולי פוליש ויותר איכות.
  • המשתמש נהנה ממגוון רחב של מרצפות בעיצובים שונים.
  • המשתמש נהנה ממגוון חברות יצוא מאירופה אשר מובילות את תחום הריצוף העולמי.
  • כל סט ריצופים מגובה בתו תקן אירופי מחמיר המבוסס על יציבות ובטיחות.
  • אין מגבלה בניקיון. בשונה מפרקטים ועץ ניתן להשתמש בכל חומרי הניקוי.
  • הריצוף מבוסס על חומרי הגלם הקרמיים האיכותיים ביותר שמחזיקים מעמד שנים ארוכות.
  • הריצוף נעים ונוח לדריכה גם כאשר ישנו מגע ישיר, ללא נעלי בית או גרביים.

דור וצורי פתרונות ריצוף דקורטיביים

דור וצורי הנה חברת בוטיק המשווקת ריצופים איכותיים לבתי אב ונכסים מסחריים. החברה עובדת בהתאם למתווה רצון הלקוח ומספקת לו את כל הנדרש משלב הבחירה הראשונית ועד שלב ההתקנה. החברה מתמחה בכל אריחי הקרמיקה בכל סגנונות העיצוב ועל כן משכילה לספק לכל סוג של מבנה את המראה המושלם עבורו. דור וצורי מקפידה על איכות גם ביבוא וגם בהתקנות שהיא מבצעת ועל כן ריצוף מחברה זו מבטיח לכם תשתית דריכה איכותית לעוד שנים רבות של שימוש פורה, מהנה, מענג ובעיקר יציב ובטיחותי.

הכל אודות ריצופים